O nás

Svůj život můžete buď bezpodmínečně PROŽÍVAT, NEBO podmínečně PŘEŽÍVAT. A my? My zbavujeme podmínek :))

 

Pokud unesete pohled člověka, který vám vidí až do žaludku a ví, co nemůžete strávit, pak už jste bitvu sami se sebou vyhráli. Zbytek pak společně s Hankou dotáhnete levou zadní! :))

Hanka je průvodkyně vaší hlavy a zároveň její koučka v jednom, před kterou nic neschováte. Ani vaše přesvědčení, se kterým jdete nevědomě sami proti sobě, ani žádnou výmluvu, proč něco nejde. Co vám doposud nešlo zvládnout silou nebo vůlí, tak s ní na to půjdete prostě jinak. Pochopením.

Než se stala Transformerkou, mohli jste ji nalézt zde: http://zivotnicesty.cz/

Ne každý je ochoten se podívat na svůj příběh minulosti a jeho stinné stránky. Pokud ale seberete odvahu do něj s Luckou nahlédnout, pak skrze klíč od minulosti můžete odemknout dveře naplněné budoucnosti. 

Lucka z vašeho energetického pole načítá důvody vašich přesvědčení, které vám v životě působí nesnáze. Tato přesvědčení jsou původcem mentálních, emočních, rodových a karmických vzorců. 

Před tím, než se stala Transformerkou, jste se s ní mohli setkat třeba tady: http://www.vzkazyduse.cz/

Společně s námi sami doslova transformujete to, co vám brání žít vaši žádoucí realitu (naplňující vztahy, zdraví, sebevědomí, hojnost apod.)

 

Nahlížíme celostně do vašeho života, do vašich mentálních a emočních vzorců, abyste sami sobě umožnili projevit se v plném svém potenciálu. Ve své plné kráse a velikosti :))