Konzultace 2v1

Kromě transformačních skupinových setkání vám nabízíme i možnost individuálních konzultací. V současné době je provádíme dálkovou formou video přenosu např. přes WhatsApp, či přes telefonní hovor, podle vašich preferencí.

Jak konzultace probíhá?

Po sjednání termínu ZDE a následném obdržení platby, Vám LUCKA zašle v audio nahrávce tzv. Vzkaz duše. Jedná se o náhled do vašeho energetického pole, obvykle se při něm otevřou 1-2 vaše minulé životy, případně životy vašich předků.

Lucka Vám předá veškeré vzkazy, které jí jsou sděleny, včetně emočních traumat a myšlenkových vzorců/programů, které vaše nahlížená zkušenost v sobě nese. Dále Vám vysvětlí, jakým způsobem se vám v reálném životě TADY a TEĎ daná záležitost projevuje. Zkrátka vám vysvětlí, proč se vám děje to, co se vám opakovaně nevyžádaně děje.

S tímto vzkazem duše poté pracujete při online konzultaci s HANKOU, která vám pomůže přepsat nefunkční či traumatický vzorec ve vašem podvědomí. Spolu s ní narovnáte staré křivdy, chyby či strachy, které se skrývají za vašimi opakujícími se zkušenostmi, které v tomto životě jako by nedávaly smysl.

Nedávno za námi přišla například žena, že se večer několik let vysloveně BÁLA USNOUT, neboť měla obrovské noční můry, kdy někdo opakovaně znásilňuje buď ji, nebo její dcery (ačkoli zatím ještě žádné děti neměla). Jednalo se o vysloveně panické, traumatické prožitky, které ji strašily několik let. Přišla za námi naprosto vyčerpaná a bezradná. Z transformačního sezení odcházela s viditelnou úlevou a po měsíci nám poslala tuto nádhernou zpětnou vazbu:

Jaká je cena?

Cena vypracování samostatného Vzkazu duše od Lucky je 1.500Kč (časová náročnost je cca 1,5 – 2hod), cena samostatného sezení s Hankou o obvyklé délce 1,5 – 2,5hod je 2.500Kč. Při tvoření našeho konzultačního balíčku 2v1 jsme se vám snažily vyjít cenově maximálně vstříc, jeho cena za nás OBĚ je pro vás nyní stanovena na 2.500Kč za sezení.